MODNA - интернет магазин  для женщин, новости моды, гороскопы, рецепты
укр рус
0 товаров на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВходРегистрация
развлечениягороскопыМы в Twitter

Мы в Facebook

интервью

Он показывает красоту через обьектив… Виктор Черевко

Виктор Черевко на сьемках
Несмотря на свой молодой возраст, Виктор Черевко уже популярый и востребованный оператор-постановщик кино и телевиденья. Стать главным оператором «Интера» — одного из самых больших телеканалов Украины, было не достаточно. Он работал главным оператором в известных телепроектах, таких как: «Все для тебя», «Шанс Model», «Стать звездой сериала», «Мисс Вселенная Украина», «Игры патриотов 1, 2», «Свадебные игры». Последний шанс (ICTV). И это только на телевидении, что уж говорить о кино. Проекты студии «Film Stream» — «Четвертая группа», «Сокровище», «Леший».

Modna: Завдяки Вашому баченню життя через об'єктив камери, у звичайних глядачів формується уява про прекрасне. Якими мотивами Ви, керуєтесь при виборі плану?
В.Ч.: Однозначно сказати не можна. З одного боку, при зйомках користуєшся професійними принципами, моя робота — показати гарно. Але з іншого боку, є різні завдання. Бувають так, коли необхідно знімати погано, тому що таке завдання. А буває так, що треба прикрашати, відзняти так, як воно в житті не виглядає.

Телеоператор на сьемках

Modna: Мабуть, останній підхід використовують в рекламі.
В.Ч.: Так, реклама — це яскравий приклад. Але це штучно і не знаю, наскільки ця штучність цінна в житті. Насправді в житті все гарніше і красивіше, тільки до того треба придивитися. Не звертаючи увагу на якусь річ у повсякденному житті, людина починає звертати увагу, завдяки кіно та телебаченню.

Modna: Ви працювали над телевізійними проектами з українськими моделями. Хто це був?
В.Ч.: Ніколаенко, Цимбалюк, зараз я працюю з Дар’єю Шаповаловою...

Modna: Чи складно було працювати з вродливими дівчатами?
В.Ч.: Працювати з моделями набагато простіше, поскільки у них правильне обличчя і воно не вирізняється особливими вадами, ти просто ставиш світло, і працюєш без обмежень. Можна знімати з будь-якого ракурсу. В цьому плані легше, але не завжди цікаво, чесно кажучи.

Оператор на сьемках

Modna: Чому не цікаво працювати зі стандартною красою?
В.Ч.: Легко… Немає просто можливостей проявити власні професійні здібності та навички. Наприклад, якщо ти знімаєш звичайну собі людину, яка до «моделей» не відноситься, то показати її потрібно дуже гарною, бо в програмі є стилістика і її необхідно дотримуватися. І тоді треба виставити світло, зробити портрет, який розкриє всі гарні риси обличчя, незважаючи на те, що людина не підготовлена. Ось тут набагато цікавіше і більше можна проявити себе в операторській роботі.

Оператор и модель

Modna: Чи існують для Вас канони людської краси для кадра?
В.Ч.: У мене немає особливих критеріїв до людей, адже кожен гарний по-своєму. Кіно, телебачення — це не фото. Для фото існують певні вимоги до людини, щоби вона виглядала гарно. А в відео, крім візуального сприйняття додаються ще й емоції. Буває так, що людина може бути візуально неприваблива, але коли починає говорити, ти не можеш відірватися від неї. Мені здається, що це головніше, ніж окремо взята сама візуалізація.

Николаенко и Виктор Черевко

Modna: Легко було виступати в ролі оператора-постановника телевізійного шоу «Місс Всесвіту 2008»?
В.Ч.: Проблеми були більше технічні… Власне, цей проект «калька» світової програми «Місс Всесвіту». Здається, народилася вона в Америці. Складність була в тому, що треба було триматись високої планки. Але ж у «них» там більші можливості. А в нас, як завжди — намагання зробити все за дві копійки. Та ще й зробити так, щоб виглядало не гірше. Ми боролися, щоб проект мав гарний вигляд... і на мою думку, витримали стандарт . А в психологічному плані було нелегко, бо найскладнішим був період зйомок, коли тиждень ми жили з моделями в одному будинку.

Зйомки — це не життя. Коли ти живеш і спілкуєшся з людиною — це одне, а коли живеш і треба знімати, а у зйомках є технологічні вимоги і не всі люди їх готові виконувати, тоді починаються проблеми. Хтось не виспався, хтось хоче в туалет і таке інше, а знімати треба. Це було найважче витримати..

Modna: Ви часто подоружуєте закордон. Чи могли б поріняти, з точки зору профессіонала, потяття «жіночої краси» в різних країнах?
В.Ч.: Остання моя поїздка була в Канни. Проте білих плям для мене ще багато на карті Світу. Взагалі, у кожного народу в жінок є якась своя «родзинка». Просто до наших ми звикли і нам здається, що вони красивіші. І не даремно, адже так воно і є. Коли починаєш крутитися в колі відомих людей, виявляєш, що пратично в кожній країні живуть наші красуні.
Автор: Ростислав Барчан
Все интервью

комментарии

 
Продвижение, дизайн, разработка интернет-магазина - tag.ua