MODNA - интернет магазин  для женщин, новости моды, гороскопы, рецепты
укр рус
0 товаров на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВходРегистрация
развлечениягороскопыМы в Twitter

Мы в Facebook

интервью

Авторская кукла «Слобожаночка». Хроники Сорочинской ярмарки

Авторская кукла
Модным движением может быть направление кукольное. Никто бы не думал. На самом деле, кукла может быть модной. Это не пережиток – это современное искусство.

Она востребована офисы, дом, — она ждёт нового хозяина... Интересно, насколько популярная украинская кукла сегодня. Елизавета Главацкая была главной в кукольном деле на ярмарке. Ее куклы в национальной украинской одежде были живыми, с душой...

Народная рукодельница кукол Елизавета Главацкая

Modna: Пані Лізо, як так сталось, що Ви працюєте з українською лялькою?

Єлизавета: Я дуже хотіла, щоби зберігся український костюм. Ще з дитинства я захоплювалась вишуканим українським одягом. Одяг української жінки — це взагалі справжнє мистецтво. Саме це і надихнуло мене на те, щоб створювати та продовжувати цей одяг саме в ляльці. І сьогодні я впевнена, що лялька обов’язково повинна бути в українському костюмі.

Modna: Пані Лізо, те що Ви представляєте на Сорочинській ярмарці — це ляльки Луганщини. Проте в центральних областях, і в західних — не завжди побачиш таке розмаїття ляльки в українському вбранні. А здавалося — Луганщина і « українське вбрання». Як це пояснити?

Єлизавета: Я дуже сильно поважаю українську націю, за її неймовірний талант до мистецтва. Цією лялькою в українскому національному одязі я низько вклоняюся усьому українському народові.

Авторские куклы на Сорочинской ярмарке

Modna: Справді відчувається, що в цих ляльках вкладена добра душа. Є якісь секрети?

Єлизавета: Аякже? Адже без душі і натхнення нічого гарного не зробиш. Вона не буде спілкуватися з тобою. Тільки з душею і любов’ю можна створити живу ляльку. Без любові нічого не народжується…

Modna: Найголовніший секрет — любов?

Єлизавета: Так, любов. В цьому і тайна народних промислів. Коли я їх створюю, я не думаю про щось негативне. Хороші помисли, хороші думки я вкладую в кожну лялечку.

Modna: Пані Лізо, які ляльки користуються найбільшим попитом? З яким одягом — більш сучасним чи національним?

Єлизавета: Звичайно, це ляльки одягнені в національне вбрання. Порівняно з сучасним костюмом вони користуються набаго більшим попитом.

Modna: Чого Ви очікуєте від теперішньої ярмарки?

Єлизавета: Очікую... Вже були істинні цінителі моєї ляльки. І вони мене надихнули на нові роботи.

Modna: Знаєте, Президент і Юлія Володимирівна мабуть тут будуть в Сорочинцях...Чи хотіли би Ви, щоби Ваші ляльки оселились і у їхніх оселях?

Елизавета: Мені все одно — чи Президент, чи — шахтар... Я — художниця-майстриня українських ляльок. Для мене не має різниці. Якщо це від душі, то я тільки — за...
Автор: Ростислав Барчан
Все интервью

комментарии

 
Ирина | JavaScript Array | 12.10.13 23:30

Очень симпатичные куклы. Можно узнать цену и где можно купить?

Madonna | JavaScript Array | 09.12.09 15:46

обожаю кукол, красотища сколько такие стоят и где можно купить?????

Продвижение, дизайн, разработка интернет-магазина - tag.ua